خرید و دانلود(دانلود تحقیق ساخت و تولید صنعت جوشكاری، پیشرفت تكنولوژی و شرایط جدید كار 17 ص)

فرمت فایل : ورد قسمتی از محتوی فایل تعداد صفحات : 17 صفحه صنعت جوشكاری ، پیشرفت تكنولوژی و شرایط جدید كار با ورود سیستمهای اتوماتیك و روباتیك در صنعت ، طبیعی است كه ویژگیهای كلیه پرسنل تحت تاثیر قرار خواهد گرفت . با ماشینی شدن ، استفاده از كارهای یدیدانلود ساخت و تولید صنعت جوشكاری ، پیشرفت تكنولوژی و شرایط جدید كار 17 ص,تحقیق ساخت و تولید صنعت جوشكاری ، پیشرفت تكنولوژی و شرایط جدید كار 17 ص,مقاله ساخت و تولید صنعت جوشكاری ، پیشرفت تكنولوژی و شرایط جدید كار 17 ص,ساخت و تولید صنعت جوشكاری ، پیشرفت تكنولوژی و شرایط جدید كار 17 ص|40107460|ydq50489042|وای دی
بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع دانلود تحقیق ساخت و تولید صنعت جوشكاری، پیشرفت تكنولوژی و شرایط جدید كار 17 صقابل مشاهده می باشد

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 17 صفحه

صنعت جوشكاری ، پیشرفت تكنولوژی و شرایط جدید كار با ورود سیستمهای اتوماتیك و روباتیك در صنعت ، طبیعی است كه ویژگیهای كلیه پرسنل تحت تاثیر قرار خواهد گرفت .
با ماشینی شدن ، استفاده از كارهای یدی به مرور زمان به فراموشی سپرده می شوند.
با این وجود گروهی معتقدند كه منابع انسانی همچنان اهمیت خود را حفظ كرده و حتی به آن بهای بیشتری نیز خواهد داده شد.
جهت شفاف ساختن این مطالب كارگاهی تحت عنوان Worklife 2000 برگزار گردید كه در این كارگاه جوشكاری به عنوان یكی از زیر شاخه های تولید و همچنین به دلیل رو به نقصان گذاشتن جوشكاران مورد بررسی قرار گرفت.
در این كارگاه مطالبی چون تاثیر روبات بر صنعت جوش ، عواملی كه در محیط كار بر سلامتی جوشكار تاثیر می گذارند و مهارتهایی كه پرسنل می بایستی در كارگاههای جوشكاری كسب نمایند ، مورقعیت فعلی و آتی جوشكاری و وضعیت آتی صنعت جوشكاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
همچنین تاثیر تغییرات تكنولوژی بر رفتار اپراتورها ، جوشكاری و سلامتی ، مدیریت منابع انسانی و توصیه های مهم برای صنایع تولیدی چون بكارگیری روباتها و سایر ماشینها توسط اپراتورهایی كه دانش كافی در رابطه با روشهای پایه دارند ، ارائه كار جذاب ، محیط كاری خوب و فرصت های شغلی خوب و حقوق مناسب توسط صنایع و امثالهم نیز ذكر شده است.
صنایع تولیدی در اقصی نقاط دنیا مرتبا با تقاضای روز افزون برای تولید بیشتر و كیفیت بهتر مواجه می باشند.
ابزارهای پیشرفته با تكنولوژی جدید جهت طراحی و برنامه ریزی تولید چون طراحی با كمك رایانه، تولید با كمك رایانه، مهندسی با كمك رایانه به صنعت معرفی می شوند.
با ورود سیستمهای اتوماتیك و روباتیك ، طبیعی است كه ویژگیهای كاری كلیه پرسنل تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.
این طــور به نظر می رسد كه در اثر به كارگیـری استـــراتژی جدید صنعتی ( ماشینی شدن ) ، استفاده از نیرو و كارهای یدی به مـــــرور زمان به فراموشی سپرده می شود.
با این وجود گروهی معتقدند كه منابع انسانی همچنان اهمیت خود را حفظ كرده و حتی به آن بهای بیشتری نیز داده خواهد شد.
جهت شفاف ساختن مطالب مورد بحث ، كارگاهی تحت عنوان work life 2000 برگزار گردید.
در این كارگاه ، جوشكاری به عنوان یكی از زیر شاخه های تولید كه تغییرات تكنولوژیكی در آن به وضوح آشكار بوده و خصوصا صنایع كشورهای اروپایی به دلیل رو به نقصان گذاشتن جوشكاران ماهر توجه خاصی نسبت به آن دارند، مورد بررسی قرار گرفت.
در دنیا پیشرفت تكنولوژیكی تدریجی در صنایع جوش قابل مشاهده است.
روش ها و مواد جدید مرتبا معرفــی می گردند.
به موازات پیشرفت های ذكر شده ، واضح و مبرهن است كه منابع انسانی نیز ركن مهمی است كه نباید به فراموشی سپرده شود.
در بسیاری از كشورها ، صنعت جوشكاری با معضل بزرگی مواجه شده و آن عبارت از حفظ نیروی جوشكار ماهر و عدم استقبال جوانان از این فن می باشد.
از آنجایی كه جهت احراز صلاحیت لازم برای عنوان جوشكار ماهر ، سالها آموزش و تمرین لازم بوده و از سوی دیگر محیط كار جوشكاری پر خطر بوده و تمیز نمی باشد ، لذا خصوصا جوانان چندان تمایلی جهت پذیرش جوشكاری به عنوان شغل آینده خود ندارند.
این امر به خصوص در كشورهایی كه آمار بیكاری بالا می


مطالب دیگر:
مدل سازی سه بعدی و تحلیل استاتیکی ورق فلزی در محیط سالیدورکمدل سازی سه بعدی و تحلیل تنش در یک مخزن سوختتحقیق بررسی نیروها در وایر و براکت های ارتودنسیجزوه روش Galerkin در حل معادلات دیفرانسیلجزوه روش Ritz در حل معادلات دیفرانسیلتحقیق شبیه سازی تنش تماسی (contact stress) سه بعدی ریل و قطارپاورپوینت مطالعات مجتمع مسکونی در مالمو سوئد و مونترال کاناداپاورپوینت بررسی معماری مجتمع مسکونی عرفانمقاله ترجمه شده با عنوان یک حالت ترکیبی از تقویت کننده عملیاتی فوق قابلیت هدایت برای رگلاتورمقاله ترجمه شده با عنوان آمارهای مرتبه اول و دوم از ترکیب انتخابی در طول کانال های محو Nakagami-mپاورپوینت روش های قیمت گذاری سهام شرکت های بورسیپاورپوینت بررسی معماری موزه ملی شيخ زايدپاورپوینت معماری میدان نقش جهان، مسجد شیخ لطف الله و مسجد امام اصفهانپاورپوینت خلاصه کتاب اصول مدیریت اسلامی و الگوهای آن حجت الاسلام دکتر ولی الله نقی پور فرپاورپوینت خلاصه کتاب تجزيه و تحليل سيستم ها و روش ها دکتر شمس السادات زاهدیپاورپوینت قسمت دوم کتاب نظريه هاي جامعه شناسی در دوران معاصر جورج ريتزر، ترجمه محسن ثلاثيپاورپوینت خلاصه کتاب جامعه شناسي انحرافات دکتر جعفر سخاوتپاورپوینت خلاصه کتاب آمار و احتمالات مهندسي دكتر پرويز نصيريجزوه مکانیک خاک 1 دکتر دهنوی دانشگاه بجنوردجزوه کامل مقاومت مصالحپاورپوینت كاربرد GIS در شهرسازيپاورپوینت معماری باغ ژاپنیپاورپوینت تاريخچه باغ‌ هاي اروپايي (با نگرش ويژه به باغ‌ هاي انگليسي)پاورپوینت خلاصه کتاب آمار در علوم اجتماعي دکتر کريم منصورفرگزارش آزمایشگاه درس کنترل سیستم های خطی با عنوان فیدبک سرعت